از صرافی پرایمکس بیشتر بدانید

به سخندانی نیست ، به عمل کار برآید

گروه خدمات مالی و ارزی پرایمکس از بدو تاسیس با تدوین برنامه های راهبردی ، تشکیل اتاق فکر و همچنین استفاده از تحلیلهای بنیادی و تکنیکی ، تلاش نموده است در بازار مبادلات ارزی نقش موثر و سهم قابل توجهی را به خود تخصیص دهد. بهره مندی از مدیران شایسته و منابع انسانی لایق در دفاتر و نمایندگی ها در مراکز عمده پولی و مالی ، فضایی در کسب و کار ایجاد نموده است تا مشتری  و  همکار، همکاری با ما را یک موفقیت و افتخار، تلقی نموده و علاقمند به حفظ رابطه همکاری و پیوندی پایدار و مستحکم با پرایمکس، باشند. بیش از یک دهه فعالیت ما بر شفافیت، نظم، احترام واعتماد متقابل، مسئولیت و پاسخگوئی، تکریم و مشتری مداری استوار بوده و تلاش شده است با آمیزه ای از کمیت و کیفیت رضایت مشتریان را جلب نماییم.

پیام مدیریت :

در محیط پویا ، متغیر و رقابتی امروز، با راهکارها و ابزارهای گذشته نمی توان نسبت به رضایتمندی مشتریان امیدوار بود. در چنین شرایطی سازمانی موفق است که بتواند با ارائه راهکارهای خلاقانه و نوین نظر مثبت مشتریان را جلب نماید. بدین لحاظ  محور عملکرد گروه خدمات مالی وارزی پرایمکس از بدو تاسیس (۱۳۹۰)  تاکنون، همواره بر اصل و باور ” مشتری مداری ”  استوار بوده است. بالندگی پایدار ما در طی زمان همواره مدیون عملکرد مسئولانه و مبتکرانه مبتنی بر دو اصل ” صداقت ” و ” شفافیت ” بوده تا بتوانیم پیشاپیش نیاز مشتریان و مقتضیات زمانه  را دریابیم. در این بین شبکه گسترده و پر توان ، نیروی انسانی کارآمد و کارآزموده ما را قادر ساخته است خدمات خود را با حداقل هزینه و حداقل زمان در اقصی نقاط دنیا ارایه نماید.

پرایمکس با شعار ” پویا ” در مبادلات و ” پیشرو ”  در خدمات و نیز پایش مستمر دیدگاهها و انتظارات مشتریان، جامعه ای از مشتریان وفادار به خود را فراهم آورده است ، چرا که خدمات ” برتر” ما  همواره برای مشتریان ارزش افزوده و آرامش خاطر به همراه داشته است.

معرفی مدیریت 
بحرینی مسعود دکتر
بحرینی مسعود دکتر
WhatsApp Image 2022-07-11 at 5.14.48 PM

دکتر مسعود بحرینی

مدیریت گروه ارزی